Вересень найкращий час, щоб записатися на курси іноземних мов. Як правило, один курс навчання триває 9-10 місяців. За цей період можна пройти комплект підручників таких видавництв як: Cambridge, Oxford, Longman, Express Publishing тощо. У літній період зробити перерву, а з вересня прийти підвищувати свій рівень знань. Тож завдяки системному навчанню можна вивчити мову «з нуля», заповнити прогалини, підвищити рівень, покращити навички сприйняття іноземної мови на слух, розмовного мовлення, розширити словниковий запас і знання з граматики.

Вересень – це як початок року, тільки в навчальному плані. І діти й дорослі морально і фізично готові до сприйняття нової інформації. Як правило, навіть є бажання «напружити мозок», повчити щось нове. Все-таки, влітку багато хто відпочиває і набирається сил, а восени можна поповнити свої знання і дізнатися щось нове.

Якщо дитину привести на курси на початку навчального року, буде набагато простіше вписати заняття з англійської в графік школяра і правильно розподілити навантаження додаткових занять.

Студентам і дорослим легше себе організувати з вересня, тому що ми з дитинства звикли, що з початком осені ми отримуємо нові знання, тож так простіше поєднати графік навчання чи роботи з заняттями на курсах з мови. Після відпустки багато людей починають проводити більше часу в місті, тому можуть регулярно відвідувати заняття.

Систематичне відвідування відіграє одну з важливих ролей у вивчені іноземної мови.

Отже, якщо ви прийдете на курси англійської на початку навчального року, то:

  • зможете обрати зручний час;
  • почнете займатися разом з групою, де буде легше відбуватися адаптація до групи й вчителя;
  • почнете підручник разом з групою, й вам не доведеться надолужувати пропущені заняття, ви будете орієнтуватись у матеріалі на рівні з іншими;
  • зможете потрапити до групи, яка підходить за рівнем знань.